Sledovat film Žena v kleci online

Přehrajte si film Žena v kleci HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi, záhady, thriller, fantasy Žena v kleci na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Žena v kleci   Sledovat Žena v kleci online
Žánr:
krimi, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Mikkel Norgaard
Hrají a postavy:
Nikolaj Lie Kaas (Carl Morck), Fares Fares (Assad), Sonja Richterová (Merete Lynggaardová), Claus Maack Bahnsen (Meretes far), Marie Hammer Boda (Jespers kareste), Nynne Bojsen (sociální pracovnice)
Země:
Dánsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Oddělení Q otevírá první nevyřešený případ.

Nerudný kriminalista je po zpackané policejní akci, při níž zahyne jeden kolega a druhý po postřelení ochrne, přeřazen z oddělení vražd do nového Oddělení Q, jež se má zabývat starými nevyřešenými případy. Dostane k ruce stále optimisticky naladěného asistenta Asada. Spolu se začnou zabývat případem političky Merete Lynggaardové, která před pěti lety záhadně zmizela z trajektu. Závěr vyšetřování byl, že spáchala sebevraždu. Oba detektivové se postupně dopátrají pravdy, spjaté s dávnou tragickou autonehodou, zaviněnou malou Merete. Zločincem je muž, který byl tehdy jako chlapec svědkem smrti otce a sestry a který se od té doby mstil. Pro Merete si vymyslel obzvlášť kruté mučení, když ji unesl a uvěznil v tlakové komoře na svém statku, v níž jí po roce zvyšuje atmosféry.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski