Sledovat film Žena v kleci online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Žena v kleci
  Trailer k filmu Žena v kleci   Sledovat 1450 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Mikkel Norgaard
Hrají a postavy:
Nikolaj Lie Kaas (Carl Morck), Fares Fares (Assad), Sonja Richterová (Merete Lynggaardová), Claus Maack Bahnsen (Meretes far), Marie Hammer Boda (Jespers kareste), Nynne Bojsen (sociální pracovnice)
Země:
Dánsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Oddělení Q otevírá první nevyřešený případ.

Nerudný kriminalista je po zpackané policejní akci, při níž zahyne jeden kolega a druhý po postřelení ochrne, přeřazen z oddělení vražd do nového Oddělení Q, jež se má zabývat starými nevyřešenými případy. Dostane k ruce stále optimisticky naladěného asistenta Asada. Spolu se začnou zabývat případem političky Merete Lynggaardové, která před pěti lety záhadně zmizela z trajektu. Závěr vyšetřování byl, že spáchala sebevraždu. Oba detektivové se postupně dopátrají pravdy, spjaté s dávnou tragickou autonehodou, zaviněnou malou Merete. Zločincem je muž, který byl tehdy jako chlapec svědkem smrti otce a sestry a který se od té doby mstil. Pro Merete si vymyslel obzvlášť kruté mučení, když ji unesl a uvěznil v tlakové komoře na svém statku, v níž jí po roce zvyšuje atmosféry.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko