Sledovat film Chlapec online

Přehrajte si film Chlapec online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Chlapec
  Trailer k filmu Chlapec   Sledovat Chlapec online
Žánr:
Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie:
William Brent Bell
Hrají a postavy:
Lauren Cohanová (Greta Evans), Rupert Evans (Malcolm), James Russell (Brahms Heelshire), Jim Norton (pan Heelshire), Diana Hardcastleová (paní Heelshire), Ben Robson (Cole)
Země:
USA, Čína, Kanada
Rok výroby:
2016
Popis:
Jeho dům. Jeho pravidla. Nerespektuj je a zemřeš.

Greta je mladá Američanka, která začne po svém příjezdu do Anglie pracovat jako chůva v odlehlé vesnici. Po nástupu na místo zjistí, že osmiletý chlapec, o kterého se má starat, je porcelánová panenka v životní velikosti. Jeho rodiče mu věnují stejnou péči jako jejich předchozímu živému, který před dvaceti let zemřel a s jehož smrtí se stále nemohou vyrovnat. Rodiče pro Gretu připraví seznam činností, podle kterého má o chlapce-panenku pečovat. Gretě je ovšem list nejprve k smíchu a dělá si z přísných pravidel legraci. Až po řadě rušivých a nevysvětlitelných událostí si Greta s hrůzou uvědomí, že práce chůvy v této rodině bude asi její nejhorší noční můra. Vypadá to, že panenka je skutečně naživu!
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski