Sledovat film
Chlapec
online

Film Chlapec
  Trailer k filmu Chlapec Trailer
Přehrajte si film Chlapec HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 407 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jeho dům. Jeho pravidla. Nerespektuj je a zemřeš.
Greta je mladá Američanka, která začne po svém příjezdu do Anglie pracovat jako chůva v odlehlé vesnici. Po nástupu na místo zjistí, že osmiletý chlapec, o kterého se má starat, je porcelánová panenka v životní velikosti. Jeho rodiče mu věnují stejnou péči jako jejich předchozímu živému, který před dvaceti let zemřel a s jehož smrtí se stále nemohou vyrovnat. Rodiče pro Gretu připraví seznam činností, podle kterého má o chlapce-panenku pečovat. Gretě je ovšem list nejprve k smíchu a dělá si z přísných pravidel legraci. Až po řadě rušivých a nevysvětlitelných událostí si Greta s hrůzou uvědomí, že práce chůvy v této rodině bude asi její nejhorší noční můra. Vypadá to, že panenka je skutečně naživu!

Hrají a postavy: Lauren Cohanová (Greta Evans), Rupert Evans (Malcolm), James Russell (Brahms Heelshire), Jim Norton (pan Heelshire), Diana Hardcastleová (paní Heelshire), Ben Robson (Cole)
Scénář: Stacey Menear
Země: USA, Čína, Kanada
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 26.5.2023 23:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська