Sledovat film Země zombií online

Přehrajte si film Země zombií HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, horor, komedie Země zombií na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Země zombií   Sledovat Země zombií online
Žánr:
akční, horor, komedie
Režie:
Ruben Fleischer
Hrají a postavy:
Jesse Eisenberg (Columbus), Woody Harrelson (Tallahassee), Emma Stoneová (Wichita), Abigail Breslinová (Little Rock), Amber Heardová (406), Bill Murray (on sám)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
To nerozchodíš...

Akční komedie Zombieland společnosti Columbia Pictures vypráví příběh dvou mužů, kteří se snaží přežít ve světě, ovládaném zombies. Columbus je obrovský zbabělec - ale jak se ukazuje, pokud máte hrůzu z toho, že vás sežerou zombies, dokáže vás strach udržet naživu. Tallahassee je drsňácký zabiják zombie, který je motivován touhou získat poslední čokoládovou tyčinku na světě. Když spojí své síly s Wichitou a Little Rock, které také objevily vlastní způsoby, jak přežít nadvládu zombie, budou muset zjistit, co je horší: spoléhat se jeden na druhého nebo se nechat přemoci zombies.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.