Sledovat film 100 000 dolarů na slunci online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film 100 000 dolarů na slunci
  Trailer k filmu 100 000 dolarů na slunci   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie
Režie:
Henri Verneuil
Hrají a postavy:
Jean-Paul Belmondo (Rocco), Lino Ventura (Hervé Marec dit 'Le plouc'), Reginald Kernan (John Steiner alias Peter Frocht), Bernard Blier (Mitch-Mitch), Andréa Parisyová (Pepa), Gert Fröbe (Castigliano dit 'La betterave')
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1964
Popis:
Horká Sahara, drahý kamion a velké pokušení, kterému Jean-Paul Belmondo neodolal.

Castigliano vede spediční společnost na samém okraji pouště v jižním Maroku. Najme nového řidiče k přepravě tajného nákladu v hodnotě 100 000 dolarů. Rocco se o plánu dozví a uprchne s náklaďákem i s kořistí. Castigliano nabídne nejlepšímu šoférovi své společnosti velkou odměnu, pokud se mu podaří ukradený náklaďák získat zpět. Jeho cesta vede přes marocké pohoří Atlasu, světem, kde se nikdo neptá na víc, než potřebuje vědět. Honička začíná!
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski