Sledovat film 100 000 dolarů na slunci online

Přehrajte si film 100 000 dolarů na slunci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, komedie 100 000 dolarů na slunci na !
  Trailer k filmu 100 000 dolarů na slunci   Sledovat 100 000 dolarů na slunci online
Žánr:
akční, dobrodružný, komedie
Režie:
Henri Verneuil
Hrají a postavy:
Jean-Paul Belmondo (Rocco), Lino Ventura (Hervé Marec dit 'Le plouc'), Reginald Kernan (John Steiner alias Peter Frocht), Bernard Blier (Mitch-Mitch), Andréa Parisyová (Pepa), Gert Fröbe (Castigliano dit 'La betterave')
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1964
Popis:
Horká Sahara, drahý kamion a velké pokušení, kterému Jean-Paul Belmondo neodolal.

Castigliano vede spediční společnost na samém okraji pouště v jižním Maroku. Najme nového řidiče k přepravě tajného nákladu v hodnotě 100 000 dolarů. Rocco se o plánu dozví a uprchne s náklaďákem i s kořistí. Castigliano nabídne nejlepšímu šoférovi své společnosti velkou odměnu, pokud se mu podaří ukradený náklaďák získat zpět. Jeho cesta vede přes marocké pohoří Atlasu, světem, kde se nikdo neptá na víc, než potřebuje vědět. Honička začíná!
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski