Sledovat film Zde Harold online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Zde Harold
  Sledovat 1489 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Gunnar Vikene
Hrají a postavy:
Lena-Pia Bernhardssonová (Fru Mårtensson), Björn Granath (Kamprad), Olaf Heggdal (Rasmussen), Samuel Hellström (Christer), Hyttsten Andreas (Robert), Fanny Ketter (Ebba)
Země:
Norsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Únos může být někdy vysvobozením. Pro obě strany.

Po čtyřiceti letech úspěšného podnikání v oblasti prodeje nábytku Haroldova firma zkrachuje, jelikož je v těsné blízkosti postaven obchodní dům IKEA. V aktu zoufalství a zlosti se Harold rozhodne odjet do Švédska a unést toho, kdo podle něj zapříčinil jeho bankrot - samotného zakladatele IKEA Ingvara Kamprada. Jaké je ale Haroldovo rozčarování, když zjistí, že Kamprad nachází ve vlastím únosu značné potěšení.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski