Sledovat film Zásady online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zásady
  Trailer k filmu Zásady   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi
Režie:
Maiwenn Le Besco
Hrají a postavy:
Karin Viardová (Nadine), Joey Starr (Fred), Marina Foisová (Iris), Nicolas Duvauchelle (Mathieu), Maiwenn Le Besco (Melissa), Karole Rocherová (Chrys)
Scénář:
Maiwenn Le Besco, Emmanuelle Bercotová
Země:
Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Odhalování případů zanedbání povinné péče, ochrana dětí vystavených týrání rodiči, výslechy podezřelých z pohlavního zneužívání dětí, odhalování dětské pornografie, pomoc matkám v hmotné nouzi, to je jen orientační výčet úkolů členů pařížské BPM - speciální jednotky na ochranu mladistvých.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko