Sledovat film Za úsvitu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Za úsvitu
  Trailer k filmu Za úsvitu   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Rodinný
Režie:
Arthur Allan Seidelman
Hrají a postavy:
Richard Crenna (Ben Maxwell), David Carradine (Nick Decker), Chris Olivero (Mike Lewis), Patrick David (Eddie Decker), Gary Bisig (Syd Spicer), Ben Cardinal (Ro)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Vzpurný šestnáctiletý Michael je poslán proti své vůli na letní prázdniny ke svému dědovi na venkov, což bere velice nelibně a dává to nevybíravě najevo. Vyvolává problém za problémem. Starý muž je chováním svého vnuka zklamán a nakonec souhlasí s tím, že ho vezme zpět domů. Má ale jednu podmínku, celou cestu absolvují na koni.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski