Sledovat film Z prezidentské kuchyně online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Z prezidentské kuchyně
  Trailer k filmu Z prezidentské kuchyně   Sledovat 1460 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný
Režie:
Christian Vincent
Hrají a postavy:
Catherine Frotová (Hortense), Jean d'Ormesson (prezident), Hippolyte Girardot (David Azoulay), Arthur Dupont (Nicolas Bauvois), Jean-Marc Roulot (Jean-Marc Luchet), Arly Joverová
Země:
Francie
Rok výroby:
2012
Popis:
Film je založen na výjimečném skutečném příběhu osobní šéfkuchařky francouzského prezidenta Françoise Mitteranda.

Hortense Laborie, uznávaná šéfkuchařka z Périgordu, je ohromena, když ji prezident republiky jmenuje svojí osobní kuchařkou, zodpovědnou za tvorbu všech jeho jídel v Elysejském paláci. Navzdory žárlivému rozhořčení ze strany ostatního personálu kuchyně se Hortense rychle aklimatizuje, díky své nezdolné povaze. Autentičnost jejího vaření brzy uchvátí prezidenta, ale chodby paláce jsou stále plné nástrah... Snímek založený na výjimečném skutečném příběhu osobní kuchařky prezidenta Francois Mitteranda.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko