Sledovat film Wielka włóczęga online

Přehrajte si film Wielka włóczęga online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, válečný Wielka włóczęga na !
  Trailer k filmu Wielka włóczęga   Sledovat Wielka włóczęga online
Žánr:
komedie, válečný
Režie:
Gérard Oury
Hrají a postavy:
Bourvil (Augustin Bouvet), Louis de Funes (Stanislas Lefort), Claudio Brook (Peter Cunningham), Andréa Parisyová (sestra Marie-Odile), Colette Brossetová (Germánka), Mike Marshall (Alan MacIntosh)
Země:
Francie, Velká Británie
Rok výroby:
1966
Popis:
Francouzská filmová komedie o sestřelených anglických pilotech, kteří se za druhé světové války pokouší s pomocí několika Francouzů vrátit do Anglie.

V době 2. světové války nad Paríží Němci sestřelí spojenecký bombardér. Anglický pilot na padáku přistane přímo do náručí dvu rozšafných Francouzů - civilistů. Je to LUIS DE FUNÈS, povolaním průvodce a BOURVIL, povolaním malíř-natěrač. Chtějí pomoct britskému kapitánovi bezpečně se přesunout z Paříže na jih Francie. Pokouší se překročit demarkační čáru mezi severní a jižní Francií, kterou Němci ještě neobsadili. Odtud by to bylo kousek do Anglie. Musí se však vyhnout nejen německým jednotkám, ale především katastrofálním důsledkům vlastní nešikovnosti, trapasů a omylů.
Hodnocení:
80 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski