Sledovat film Glory online

Přehrajte si film Glory online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online ďż˝ivotopisnďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, historický, válečný Glory na !
  Trailer k filmu Glory   Sledovat Glory online
Žánr:
ďż˝ivotopisnďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, historický, válečný
Režie:
Edward Zwick
Hrají a postavy:
Matthew Broderick (Robert Gould Shaw), Denzel Washington (Trip), Cary Elwes (Cabot Forbes), Morgan Freeman (John Rawlins), Jihmi Kennedy (Jupiter Sharts), Andre Braugher (Thomas Searles)
Země:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
Glory není obvyklý válečný film - je to film o válce Severu proti Jihu, kdy černí Američané dostali jednu z prvních příležitostí podat důkaz o své hodnotě. Glory vypráví pravdivý příběh plukovníka Roberta Gould Shawa a jeho 54. pluku v Massachusetts. Tito muži nasadili v bitvě své životy, aby bojovali za práva na svobodu a rovné občanství pro sebe a své děti. Trip je zběhlý otrok, který se připojí k 54. pluku. Dopálený a rebelantní Trip přichází, aby ztělesňoval nezlomitelný výbuch energie a vznešenou snahu pro sebeurčení svých lidí. Glory je strhující a dojemný příběh černého pluku a jeho bílého plukovníka, který jednou galantní ztečí vyzval k boji historii, rasismus a osud války.
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski