Sledovat film
Vtedy na západe
online

Film Vtedy na západe
  Trailer k filmu Vtedy na západe Trailer
Přehrajte si film Vtedy na západe HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 385 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Muž s harmonikou, zabiják s pomněnkovýma očima a sen o zrození města v jednom nejslavnějších westernových příběhů.
Snímek je stejně tak fantastický sám o sobě jako místo natáčení - Monument Valley. Je vynikající jako jeho obsazení a drsný v každém záběru starého dobrého západu. Henry Fonda hraje přesvědčivě tu nejtemnější postavu celé své dlouhé kariéry - naprosto nemilosrdného psychopata Franka, který bez jakýchkoli výčitek svědomí vyvražďuje celou rodinu. Jason Robards, míšenec, je ze strašlivého krveprolití křivě obviněn. Charles Bronson jako muž s harmonikou si pamatuje kruté týrání svého bratra. Tento poprvé na videu uvedený mimořádný film, patří k jistě nejvýznamnějším snímků kinematografie.

Režie: Sergio Leone
Hrají a postavy: Claudia Cardinalová (Jill McBain), Henry Fonda (Frank), Jason Robards (Cheyenne), Charles Bronson (Harmonica), Gabriele Ferzetti (Morton - Railroad Baron), Paolo Stoppa (Sam)
Země: Itálie, USA
Rok výroby: 1968
Hodnocení: 85 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 27.6.2022 20:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko