Film
Vtedy na západe

Film Vtedy na západe
  Trailer  k filmu Vtedy na západe
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Muž s harmonikou, zabiják s pomněnkovýma očima a sen o zrození města v jednom nejslavnějších westernových příběhů.
Snímek je stejně tak fantastický sám o sobě jako místo natáčení - Monument Valley. Je vynikající jako jeho obsazení a drsný v každém záběru starého dobrého západu. Henry Fonda hraje přesvědčivě tu nejtemnější postavu celé své dlouhé kariéry - naprosto nemilosrdného psychopata Franka, který bez jakýchkoli výčitek svědomí vyvražďuje celou rodinu. Jason Robards, míšenec, je ze strašlivého krveprolití křivě obviněn. Charles Bronson jako muž s harmonikou si pamatuje kruté týrání svého bratra. Tento poprvé na videu uvedený mimořádný film, patří k jistě nejvýznamnějším snímků kinematografie.

Originální název:

C'era una volta il West / Once Upon a Time in the West / There Was Once the West

Režie: Sergio Leone
Hrají a postavy: Claudia Cardinalová (Jill McBain), Henry Fonda (Frank), Jason Robards (Cheyenne), Charles Bronson (Harmonica), Gabriele Ferzetti (Morton - Railroad Baron), Paolo Stoppa (Sam)
Země: Itálie, USA
Rok výroby: 1968
Hodnocení: 85 %
Vysíláno na: STV1
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina