Sledovat film Vtedy na západe online

Přehrajte si film Vtedy na západe HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, western Vtedy na západe na STV1!
  Trailer k filmu Vtedy na západe   Sledovat Vtedy na západe online
Žánr:
dobrodružný, western
Režie:
Sergio Leone
Hrají a postavy:
Claudia Cardinalová (Jill McBain), Henry Fonda (Frank), Jason Robards (Cheyenne), Charles Bronson (Harmonica), Gabriele Ferzetti (Morton - Railroad Baron), Paolo Stoppa (Sam)
Země:
Itálie, USA
Rok výroby:
1968
Popis:
Muž s harmonikou, zabiják s pomněnkovýma očima a sen o zrození města v jednom nejslavnějších westernových příběhů.

Snímek je stejně tak fantastický sám o sobě jako místo natáčení - Monument Valley. Je vynikající jako jeho obsazení a drsný v každém záběru starého dobrého západu. Henry Fonda hraje přesvědčivě tu nejtemnější postavu celé své dlouhé kariéry - naprosto nemilosrdného psychopata Franka, který bez jakýchkoli výčitek svědomí vyvražďuje celou rodinu. Jason Robards, míšenec, je ze strašlivého krveprolití křivě obviněn. Charles Bronson jako muž s harmonikou si pamatuje kruté týrání svého bratra. Tento poprvé na videu uvedený mimořádný film, patří k jistě nejvýznamnějším snímků kinematografie.
Hodnocení:
85 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.