Film Všechno nebo nic

Sledovat film
Všechno nebo nic
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zdá se, že Penny už svému muži Philovi nemá co říct...
Dramatem ze současného Londýna Všechno nebo nic se Mike Leigh vrátil ke svému tématu "rodinné intimní krize", od něhož se odchýlil předchozí dobovou komedií podle skutečnosti Páté přes deváté. Příběh rodiny a přátel londýnského taxikáře, které spojí nečekaná tragédie, se odehrává během jednoho víkendu v dělnické čtvrti. Frustrace a beznaděj se střetávají se znovuoživenými city v zápase, kde jde o všechno. Všechno nebo nic vyneslo Leighovi další nominaci na Zlatou palmu.

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Mike Leigh
Hrají a postavy: Timothy Spall (Phil), Lesley Manvilleová (Penny), Alison Garlandová (Rachel), James Corden (Rory), Ruth Sheenová (Maureen), Marion Baileyová (Carol)
Scénář: Mike Leigh
Země: Velká Británie, Francie
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko