Film Věž. Jasný den.

Sledovat film
Věž. Jasný den.
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Mula žije s rodinou na vesnici. Těsně před svatým přijímáním její dcery se objevuje Mulina sestra Kaja. Kaja je biologickou matkou dívky, ale před šesti lety beze stopy zmizela. Rodina věří ve smíření, ale Mula se obává, že si Kaja přišla vzít dceru zpátky. Mezitím se odehraje série zvláštních metafyzických událostí a Kajina přítomnost vyvolává v lidech proměny. Mulin strach se stupňuje, chce se setry zbavit. Ale Kaja přišla z nějakého důvodu.

Žánr: Drama, Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie: Jagoda Szelc
Hrají a postavy: Anna Krotoska (Mula), Malgorzata Szczerbowska (Kaja), Anna Zubrzycki (Ada, mother of Kaja, Mula and Andrzej), Dorota Lukasiewicz (Anna, Andrzej's wife), Rafal Kwietniewski (Andrzej), Rafal Cieluch (Michal, Mula's husband)
Scénář: Jagoda Szelc
Země: Polsko
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko