Sledovat film
Tvář
online

Film Tvář
  Trailer k filmu Tvář Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

„Odvrácená tvář Polska”.
Maloměstský podivín a excentrik Jacek miluje heavy metal, svoji holku, malé auto a svého psa. Pracuje na staveništi, kde má vyrůst nejvyšší socha Ježíše na světě. Když jej nečekaně zmrzačí tragická nehoda, obrátí se k němu oči celé země - Jacek se totiž stane prvním občanem Polska, který podstoupí transplantaci obličeje. Tvář je odpoutaná, nekonvenční bajka o vnitřní síle a kráse, která virtuózně kloubí realismus, fantazijní prvky a černý humor.

Hrají a postavy: Mateusz Kosciukiewicz (Jašek), Agnieszka Podsiadliková (Jacek's sister), Malgorzata Gorol (Dagmara), Roman Gancarczyk (kněz), Dariusz Chojnacki (Jacek's Brother), Robert Talarczyk (Jacek's brother-in-law)
Země: Polsko
Rok výroby: 2018
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe + 16.1.2023 23:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська