Film Velmistr

Sledovat film
Velmistr
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Režisér Wong Kar-wai vnímá legendárního čínského mistra bojových umění Yip Mana jako osobnost, která svým životem a činy vyjadřuje filozofii i čirou fyzickou eleganci kung-fu. Vizuálně opulentní snímek je tak příběhem o ztraceném světě posledních velmistrů, který spojuje precizně odpozorované prvky klasických kung-fu filmů s artovou poetikou, příznačnou pro režisérovy předchozí snímky. Hlavních rolí se ujali Tony Leung a Zhang Ziyi.

Žánr: Akční, Drama, Životopisný
Režie: Kar Wai Wong
Hrají a postavy: Tony Leung Chiu Wai (Yip Man), Cung Le (Tiexieqi), Qingxiang Wang (Master Gong Yutian), Elvis Tsui (Xiong Weiyuan), Hye-kyo Songová (Cheung Wing-sing), Chia Yung Liu
Scénář: Haofeng Xu, Jingzhi Zou, Kar Wai Wong
Země: Hong Kong, Čína
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko