Sledovat film Velmistr online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Velmistr
  Trailer k filmu Velmistr   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Životopisný, Drama
Režie:
Kar Wai Wong
Hrají a postavy:
Tony Leung Chiu Wai (Yip muž), Cung Le (Tiexieqi), Qingxiang Wang (Master Gong Yutian), Elvis Tsui (Xiong Weiyuan), Hye-kyo Songová (Cheung Wing-sing), Chia Yung Liu
Země:
Hong Kong, Čína
Rok výroby:
2013
Popis:
Režisér Wong Kar-wai vnímá legendárního čínského mistra bojových umění Yip Mana jako osobnost, která svým životem a činy vyjadřuje filozofii i čirou fyzickou eleganci kung-fu. Vizuálně opulentní snímek je tak příběhem o ztraceném světě posledních velmistrů, který spojuje precizně odpozorované prvky klasických kung-fu filmů s artovou poetikou, příznačnou pro režisérovy předchozí snímky. Hlavních rolí se ujali Tony Leung a Zhang Ziyi.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski