Film
Ve stínu žen

Film Ve stínu žen
  Trailer  k filmu Ve stínu žen
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Dokumenty lásky a žárlivosti.
Pierre a Manon natáčejí nízkorozpočtové dokumenty a žijí z různých pomocných prací. Když se Pierre setká s mladou Elisabeth, stanou se z nich milenci. Pierre nicméně nechce opustit Manon: touží vlastnit obě ženy. Elisabeth záhy zjistí, že Manon má milence. Pierre se s tímto vědomím vrací k Manon ? ženě, kterou doopravdy miluje. Prosí Manon, aby se k němu vrátila, a na Elisabeth zvolna zapomíná

Originální název:

In the Shadow of Women

Žánr: Drama
Režie: Philippe Garrel
Hrají a postavy: Clotilde Courauová (Manon), Stanislas Merhar (Kámen), Lena Paugam (Elisabeth), Vimala Pons (Lisa), Antoinette Moyaová (La mére de Manon), Jean Pommier (Henri le vieux résistant)
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 65 %
Vysíláno na: Film Europe +
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina