Sledovat film Habemus Papam online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Habemus Papam
  Trailer k filmu Habemus Papam   Sledovat 1531 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Nanni Moretti
Hrají a postavy:
Michel Piccoli (papež), Jerzy Stuhr (mluvčí), Renato Scarpa (kardinál Gregori), Franco Graziosi (kardinál Bollati), Camillo Milli (kardinál Pescardona), Roberto Nobile (kardinál Cevasco)
Scénář:
Nanni Moretti, Francesco Piccolo, Federica Pontremoli
Země:
Itálie, Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Z balkónu baziliky svatého Petra zazní slavnostní: Habemus papam! Co vše ale muselo předcházet volbě nové hlavy katolické církve, koho kardinálové zvolili po smrti papeže za svého dalšího zástupce, který se z nejasných důvodů odmítá ujmout nové funkce, proto je do Vatikánu povolán psychiatr, o tom všem inteligentní a humornou formou vypráví film Máme papeže!
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko