Sledovat film Vánoční zásilka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Vánoční zásilka
  Trailer k filmu Vánoční zásilka   Sledovat 1327 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
John Murlowski
Hrají a postavy:
Ashley Scottová (Kristi Northová), A.J. Buckley (Matt Sanders), Rolonda Watts (Sally), Vanessa Lee Eviganová (Heather), Piper Mackenzie Harrisová (Emily), Lochlyn Munro (pan Fuller)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Kdo je Kristi Severová, která právě nastoupila na poštu? Je to určitě špeh z vedení! To si myslí vedoucí poštovního úřadu, který má být povýšen. Jenže Kristi má mnohem hezčí úkol. Odepisovat dětem na jejich dopisy Santovi. Jednou dostane dopis i od malé Emily, která si nepřeje nic jiného, než aby byl její strýček šťastný a našel si přítelkyni. Kristi je jediná, kdo může takové přání vyplnit. A proč? Protože má k Santovi mnohem blíž, než kdokoli jiný.
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski