Film
Vánoce pod hvězdami

Film Vánoce pod hvězdami
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Vánoce pod hvězdami

Annie Parková je právnička z Chicaga, která pomáhá rodičům adoptovat děti. Její rodiče provozují v sousedství kavárnu Starlight Café a dost se jí pletou do života. Také před ní tají, že od společnosti Holt Enterprices dostali výpověď z nájmu a že se má kavárna zbourat. Když se to Annie dozví, navštíví Holt Enterprices a chce si promluvit s generálním ředitelem. Omylem se také seznámí s jeho synem Williamem, od kterého dostane pracovní nabídku.

Originální název:

Christmas by Starlight

Žánr: Romantický
Režie: Gary Yates
Hrají a postavy: Kimberly Sustad (Annie Park), Paul Campbell (William Holt), Darren Martens (Lyle), Bruce Dawson (Gene Park), Rebecca Staabová (Pat Park), Malcolm Stewart (Jim Holt)
Země: USA
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 72 %
Vysíláno na: Nova Lady
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina