Film Valčík pro Monicu

Sledovat film
Valčík pro Monicu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Oslnivá kariéra a následně tvrdý pád na dno svých možností.
Monika Zetterlundová byla skutečná švédská herečka a zpěvačka, která se v šedesátých letech dokázala prosadit na světové jazzové scéně. Byla krásná a talentovaná a v jednu chvíli jí u nohou ležel nejen Stockholm, ale dokonce i New York. Z obyčejné telefonní operátorky to dotáhla na prkna, která znamenají svět. Kromě úspěchu však Monica okusila i odvrácenou stranu slávy. Nekonečné rozchody a aférky, otec, kterému nikdy nepřišla dost dobrá, a v neposlední řadě dcera, pro kterou nikdy nedokázala být dobrou matkou. Trpké poznání předčasně ukončila Moničina tragická smrt.

Žánr: Životopisný, Drama, Hudba & Umění
Režie: Per Fly
Hrají a postavy: Edda Magnason (Monica), Sverrir Gudnason (Sture), Kjell Bergqvist (Bengt), Vera Vitali (Marika), Oskar Thunberg (Vilgot), Johannes Wanselow (Beppe)
Scénář: Peter Birro, Per Fly
Země: Švédsko
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko