Sledovat film Valčík pro Monicu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Valčík pro Monicu
  Trailer k filmu Valčík pro Monicu   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Hudba & Umění
Režie:
Per Fly
Hrají a postavy:
Edda Magnason (Monica), Sverrir Gudnason (Sture), Kjell Bergqvist (Bengt), Vera Vitali (Marika), Oskar Thunberg (Vilgot), Johannes Wanselow (Beppe)
Země:
Švédsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Oslnivá kariéra a následně tvrdý pád na dno svých možností.

Monika Zetterlundová byla skutečná švédská herečka a zpěvačka, která se v šedesátých letech dokázala prosadit na světové jazzové scéně. Byla krásná a talentovaná a v jednu chvíli jí u nohou ležel nejen Stockholm, ale dokonce i New York. Z obyčejné telefonní operátorky to dotáhla na prkna, která znamenají svět. Kromě úspěchu však Monica okusila i odvrácenou stranu slávy. Nekonečné rozchody a aférky, otec, kterému nikdy nepřišla dost dobrá, a v neposlední řadě dcera, pro kterou nikdy nedokázala být dobrou matkou. Trpké poznání předčasně ukončila Moničina tragická smrt.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski