Sledovat film
Trojúhelník smutku
online

Film Trojúhelník smutku
  Trailer  k filmu Trojúhelník smutku
Přehrajte si film Trojúhelník smutku HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 480 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Trojúhelník smutku

Dokonalá komedie pro šílenou dobu.
Příběh mladého páru Carla a Yayi začíná v prostředí modelingu, aby se ve druhém dějství přesunul na luxusní výletní loď. Vysvobodí bohaté pasažéry z marnosti života divoká bouře, jež vzedme vlny i obsahy jejich přecpaných žaludků?

Originální název:

Triangle of Sadness

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Ruben Östlund
Hrají a postavy: Thobias Thorwid (Lewis), Harris Dickinson (Carl), Charlbi Dean Kriek (YaYa), Jiannis Moustos (řidič), Vicki Berlin (Paula), Dolly De Leon (Abigail)
Scénář: Ruben Östlund
Země: Švédsko
Rok výroby: 2022
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: HBO2 HBO3 HBO

Recenze filmu Trojúhelník smutku:

Večeře s kapitánem byla epická. Nepotřeboval bych žádnou jinou scénu a dal bych té originální, mega vtipné obžalobě kapitalismu plnej kotlík. Robinsoniáda měla taky něco do sebe a spor o to, jak se dělit o útraty, byl taky ze života. Jestli mě tenhle Trojúhelník něčím rozesmutnil, tak jen tou skutečnou smrtí Charlbi Dean. Jinak jsem se výborně bavil. Nad očekávání.
20% michal.budik
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina