Sledovat film Uprowadzona online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Uprowadzona
  Trailer k filmu Uprowadzona   Sledovat 1398 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Thriller
Režie:
Pierre Morel
Hrají a postavy:
Liam Neeson (Bryan), Maggie Graceová (Kim), Jon Gries (Casey), David Warshofsky (Bernie), Holly Valanceová (Diva), Katie Cassidyová (Amanda)
Země:
Francie
Rok výroby:
2008
Popis:
Čas odplaty nadešel!

Bývalý špión Bryan svolí s cestou své sedmnáctileté dcery Kim do Paříže pouze pod podmínkou, že se mu bude pravidelně hlásit. Při jednom takovém telefonátu se ale stává svědkem jejího únosu. Využije všech svých schopností a zjistí, že padla do rukou obchodníků s bílým masem. Nečeká na nic a vezme spravedlnost do svých rukou...
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko