Sledovat film Ukradená vzducholoď online

Přehrajte si film Ukradená vzducholoď online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, fantasy, rodinný Ukradená vzducholoď na !
  Trailer k filmu Ukradená vzducholoď   Sledovat Ukradená vzducholoď online
Žánr:
dobrodružný, fantasy, rodinný
Režie:
Karel Zeman
Hrají a postavy:
Hanuš Bor (Tomás Dufek), Jan Čížek (Martin Husár), Jan Malát (Aniččin milý šofér Pavel), Michal Pospíšil (Jakoubek Kurka), Josef Stráník (nevlastní Lenčin bratr Petr), Jitka Zelenohorská (Katka)
Země:
Itálie, Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
Z jubilejní výstavy až na exotický ostrov uprostřed oceánu.

Na Jubilejní zemské výstavě v roce 1891 je pět kamarádů zcela ohromeno fantastickým zázrakem techniky - vzducholodí podnikatele Findejse. Kvůli reklamě nabízí chlapcům let zdarma, ale když se přihlásí platící zájemci, tak je vyžene. Chlapci se nepozorovaně dostanou zpět do vzducholodě připravené k vyhlídkovému letu, v nestřeženém okamžiku odříznou lana a odletí do neznáma. Do jejich putování však zasáhne divoká bouře, kvůli níž musí přistát na exotickém ostrově uprostřed oceánu. Ještě předtím, než jsou zachráněni výpravou organizovanou žurnalistou Ardanem, zažijí pořádné dobrodružství.
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski