Film
Ukradená vzducholoď

Film Ukradená vzducholoď
  Trailer  k filmu Ukradená vzducholoď
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Ukradená vzducholoď

Z jubilejní výstavy až na exotický ostrov uprostřed oceánu. Český fantastický film na motivy Verneova románu Dva roky prázdnin.
Pět kluků se schází na pražském Výstavišti u příležitosti Jubilejní výstavy v roce 1891. Zde jsou zcela ohromeni fantastickým zázrakem techniky, vzducholodí podnikatele Findejse. Kvůli reklamě nabízí chlapcům let zdarma, ale když se hlásí platící zájemci, chce je vyhnat. Kluci se nedají ze vzducholodi vypudit a najednou se ocitají nad městem. Nejprve přeletí bezpečně celou Evropu, ale potom havarují na neznámém ostrově uprostřed oceánu.

Originální název:

Two Years' Vacation

Režie: Karel Zeman
Hrají a postavy: Hanuš Bor (Tomás Dufek), Jan Čížek (Martin Husár), Jan Malát (Aniččin milý šofér Pavel), Michal Pospíšil (Jakoubek Kurka), Josef Stráník (nevlastní Lenčin bratr Petr), Jitka Zelenohorská (Katka)
Rok výroby: 1966
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina