Sledovat film Ukradená vzducholoď online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Ukradená vzducholoď
  Sledovat 1417 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Režie:
Karel Zeman
Hrají a postavy:
Hanuš Bor (Tomás Dufek), Jan Čížek (Martin Husár), Jan Malát (Aniččin milý šofér Pavel), Michal Pospíšil (Jakoubek Kurka), Josef Stráník (nevlastní Lenčin bratr Petr), Jitka Zelenohorská (Katka)
Země:
Itálie, Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
Z jubilejní výstavy až na exotický ostrov uprostřed oceánu.

Na Jubilejní zemské výstavě v roce 1891 je pět kamarádů zcela ohromeno fantastickým zázrakem techniky - vzducholodí podnikatele Findejse. Kvůli reklamě nabízí chlapcům let zdarma, ale když se přihlásí platící zájemci, tak je vyžene. Chlapci se nepozorovaně dostanou zpět do vzducholodě připravené k vyhlídkovému letu, v nestřeženém okamžiku odříznou lana a odletí do neznáma. Do jejich putování však zasáhne divoká bouře, kvůli níž musí přistát na exotickém ostrově uprostřed oceánu. Ještě předtím, než jsou zachráněni výpravou organizovanou žurnalistou Ardanem, zažijí pořádné dobrodružství.
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko