Sledovat film
Ať žijí duchové!
online

Film Ať žijí duchové!
  Trailer k filmu Ať žijí duchové! Trailer
Přehrajte si film Ať žijí duchové! HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 558 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Dětská hudební komedie o setkání vesnických dětí s duchy ze starého hradu Brtníku.
Hrdiny veselé dětské hudební komedie jsou chlapci a děvčata, kteří vytáhnou do boje proti některým dospělým ze své obce, když chtějí proměnit starý hrad v zemědělský objekt. Za vydatné pomoci duchů, rytíře Viléma Brtníka z Brtníku a jeho dcerky Leontýnky obývajících zchátralý objekt, a mnoha trpaslíků, které rytíř přivolal, se jim podaří dosáhnout cíle - hrad je opraven a předán do péče dětí. Z Leontýnky, která si stěžuje na osud nesmrtelných bytostí, se díky kopretině darované Dlouhým Jendou z lásky stane normální dívka.

Hrají a postavy: Jiří Sovák (rytíř Brtník z Brtníkova), Vlastimil Brodský (Vávra - školní ředitel), Dana Vávrová (Leontýnka - Brtníkova dcera), Jiří Procházka (Janek Dlouhý), Lubomír Lipský (Antonín Jouza - manažer prodeje), Věra Tichánková (paní Pilátová - 'černá kronika
Rok výroby: 1977
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 21.8.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko