Film Ať žijí duchové!

Sledovat film
Ať žijí duchové!
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dětská hudební komedie o setkání vesnických dětí s duchy ze starého hradu Brtníku.
Hrdiny veselé dětské hudební komedie jsou chlapci a děvčata, kteří vytáhnou do boje proti některým dospělým ze své obce, když chtějí proměnit starý hrad v zemědělský objekt. Za vydatné pomoci duchů, rytíře Viléma Brtníka z Brtníku a jeho dcerky Leontýnky obývajících zchátralý objekt, a mnoha trpaslíků, které rytíř přivolal, se jim podaří dosáhnout cíle - hrad je opraven a předán do péče dětí. Z Leontýnky, která si stěžuje na osud nesmrtelných bytostí, se díky kopretině darované Dlouhým Jendou z lásky stane normální dívka.

Žánr: Komedie, Fantasy, Hudba & Umění, Muzikály, Rodinný
Režie: Oldřich Lipský
Hrají a postavy: Jiří Sovák (Knight Brtník from Brtník), Vlastimil Brodský (Vávra - director of school), Dana Vávrová (Leontýnka - Brtník's daughter), Jiří Procházka (Janek Dlouhý), Lubomír Lipský (Antonín Jouza - sales manager), Věra Tichánková (Mrs. Pilátová - 'Black Ch
Scénář: Zdeněk Svěrák, Oldřich Lipský, Jiří Melísek
Země: Československo
Rok výroby: 1977
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko