Sledovat film
Ať žijí duchové!
online

Film Ať žijí duchové!
  Trailer k filmu Ať žijí duchové! Trailer
Přehrajte si film Ať žijí duchové! HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 439 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Kluci a holky spojují síly, aby zachránili starý hrad a čarovné bytosti, které v něm žijí. Komedie plná kouzel, písniček, strašidel a trpaslíků.
Hrdiny veselé dětské hudební komedie jsou chlapci a děvčata, kteří vytáhnou do boje proti některým dospělým, kteří chtějí změnit starý hrad v zemědělský objekt. Za vydatné pomoci duchů - rytíře Viléma Brtníka z Brtníku a jeho dcerky Leontýnky - obývajících zchátralý objekt, a mnoha trpaslíků, které rytíř přivolá, se jim podaří dosáhnout cíle. Hrad je opraven a předán do péče dětí. Z Leontýnky, stěžující si na osud nesmrtelných bytostí, se díky kopretině darované Dlouhým Jendou z lásky stane normální dívka.

Hrají a postavy: Jiří Sovák (rytíř Brtník z Brtníkova), Vlastimil Brodský (Vávra - školní ředitel), Dana Vávrová (Leontýnka - Brtníkova dcera), Jiří Procházka (Janek Dlouhý), Lubomír Lipský (Antonín Jouza - manažer prodeje), Věra Tichánková (paní Pilátová - 'černá kronika
Rok výroby: 1977
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 7.4.2023 16:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська