Sledovat film UFO Mimozemská invaze online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film UFO Mimozemská invaze
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Science Fiction
Režie:
Dominic Burns
Hrají a postavy:
Bianca Van Varenberg (Carrie), Sean Brosnan (Michael), Simon Phillips (Robin), Maya Grant (Dana), Jazz Lintott (Vincent), Andrew Shim (Sam)
Scénář:
Dominic Burns
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2012
Popis:
Pět mladých lidí jednoho krásného rána probudí a zjistí, že jim náhle nefungují mobilní telefony, rozhlas ani elektřina. Hed se vydají zjistit, co se děje, a náhodou zahlédnou obrovský létající talíř. Brzy se civilizace, jak ji známe, začne rozpadat, a pětice přátel se ocitá uprostřed anarchistické vřavy.
Hodnocení:
31 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko