Sledovat film Tucker & Dale vs. Zlo online

Přehrajte si film Tucker & Dale vs. Zlo online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1327 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Tucker & Dale vs. Zlo
  Trailer k filmu Tucker & Dale vs. Zlo   Sledovat Tucker & Dale vs. Zlo online
Žánr:
Horor, Komedie
Režie:
Eli Craig
Hrají a postavy:
Tyler Labine (Dale), Alan Tudyk (Tucker), Katrina Bowden (Allison), Jesse Moss (Chad), Philip Granger (šerif), Brandon Jay McLaren (Jason)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2010
Popis:
Tenhle rok budou prázdniny trochu kratší!

S velkorysou zásobou piv a arzenálem hrozivě vyhlížejícího nářadí přijíždějí dva zálesáčtí burani na chatu ukrytou hluboko v hvozdech Západní Virginie. Nedaleko se ve stejný den chystá k víkendovému pikniku skupina univerzitních studentů, které jejich samozvaný lídr ihned vystraší hrůznou historkou, jež se v těch místech kdysi odehrála. Ačkoli se další vývoj filmu zdá předvídatelný, překvapení se tentokrát koná. Drzá pocta krvavým hororům, jež se stala diváckým hitem půlnoční sekce letošního festivalu Sundance, nabízí zcela odlišný pohled na vývoj událostí typický např. pro Texaský masakr motorovou pilou, Pátek třináctého nebo Fargo. V hororové komedii s neodolatelnými romantickými prvky, která bourá stereotypy, excelují fanouškům žánrových filmů povědomí Tyler Labine a Alan Tudyk coby titulní duo dobrosrdečných kámošů, jimž se poněkud zvrtne plán strávit dovolenou zvelebováním chaty.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski