Sledovat film Parade online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Parade
  Trailer k filmu Parade   Sledovat 1297 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Srdjan Dragojevic
Hrají a postavy:
Nikola Kojo (Lemon), Milos Samolov (Radmilo), Hristina Popovic (Biserka), Goran Jevtic (Mirko), Goran Navojec (Roko), Dejan Acimovic (Halil)
Země:
Německo, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko
Rok výroby:
2011
Popis:
Sedm statečných je zpět, jen tentokrát hájí práva Gay Pride pochodu v srbském Bělehradu před skupinou neonacistů.

Rozmarná tragikomedie srbského režiséra Srdjana Dragojeviće vypráví netradiční příběh homosexuálního páru - bojovníka za práva LGBT komunity a zároveň pořadatele svatebních hostin Radmila a veterináře Mirka - a válečného veterána Limuna i jeho snoubenky Biserky. Jejich cesty se náhodně spojí a společně by měli dojít k uspořádání luxusní svatby a bezpečného Gay Pride pochodu v Bělehradu. Není to však tak jednoduché.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski