Sledovat film Tři přání online

Přehrajte si film Tři přání online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1316 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Tři přání
  Trailer k filmu Tři přání   Sledovat Tři přání online
Žánr:
Komedie
Režie:
Ján Kadár, Elmar Klos
Hrají a postavy:
Rade Markovič (Petr), Tatjana Beljaková (Věra), Bohuš Záhorský (dědeček), Vlastimil Brodský (Karel), Josef Beyvl (ředitel), Josef Kobr (hlasatel)
Země:
Československo
Rok výroby:
1958
Popis:
Jakou šanci má pohádka, když ve světě řádí socialistický realismus?

Smutný hrdina příběhu Petr, řadový právník stavebního podniku, se tísní v malém bytě na Žižkově spolu s manželkou a starými rodiči a zoufale zápasí s nedostatkem peněz. Jednou v přeplněném trolejbusu nabídne starému pánovi místo k sezení a za dobrý skutek je štědře obdarován. Neznámý stařík je totiž pohádkový dědeček. Petr od něj dostane kouzelný zvoneček a možnost vyslovit tři libovolná přání. První dvě mu ovšem proklouznou mezi prsty. Pro to třetí si užaslý muž musí vzít čas na rozmyšlenou.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski