Sledovat film Tři billboardy kousek za Ebbingem online

Přehrajte si film Tři billboardy kousek za Ebbingem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, krimi Tři billboardy kousek za Ebbingem na !
  Trailer k filmu Tři billboardy kousek za Ebbingem   Sledovat Tři billboardy kousek za Ebbingem online
Žánr:
drama, komedie, krimi
Režie:
Martin McDonagh
Hrají a postavy:
Frances McDormandová (Mildred), Caleb Landry Jones (Red Welby), Kerry Condonová (Pamela), Sam Rockwell (Dixon), Alejandro Barrios (Latino), Jason Redford (Latino #2)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Drsnější a zábavnější než většina černých komedií.

Mildred Haynesové zavraždili dceru. A protože se vyšetřování už několik měsíců bezvýsledně vleče, rozhodne se jednat. U vjezdu do města vylepí na tři billboardy velmi kontroverzní vzkazy adresované váženému šéfovi místní policie. Tímto nezvyklým činem začíná bitva mezi Mildred a zástupci zákona. Když se do věci vloží ještě další policista, nevyzrálý maminčin chlapeček se zálibou v násilí, souboj mezi místním policejním oddělením a osamělou, ukřivděnou a hlavně rozzuřenou bojovnicí se může rozjet na nejvyšší obrátky.
Hodnocení:
81 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski