Sledovat film The Butler online

Přehrajte si film The Butler online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film The Butler
  Trailer k filmu The Butler   Sledovat The Butler online
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
Lee Daniels
Hrají a postavy:
Forest Whitaker (Cecil Gaines), David Banner (Earl Gaines), Michael Rainey Jr. (Cecil Gaines), LaJessie Smith (Abraham), Mariah Careyová (Hattie Pearlová), Alex Pettyfer (Thomas Westfall)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Jeden muž, sedm prezidentů.

Příběh Cecila Gainese, který pracoval jako komorník v Bílém domě a obsluhoval sedm prezidentů mezi roky 1952 až 1986. Během několika desetiletí v Bílém domě byl při tom, když se tvořily dějiny USA, od války ve Vietnamu a hnutí za občanská práva až po atentát na Martina Luthera Kinga a Johna F. Kennedyho. Kromě toho, že se zasazoval o práva afroamerických zaměstnanců Bílého domu, bojuje celé roky svůj soukromý boj i na rodinné frontě: musí znovu najít cestu k odcizené manželce i ke svému synovi, který odmítá otcovu "služební" profesi.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski