Sledovat film Texaský masakr motorovou pilou 3D online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Texaský masakr motorovou pilou 3D
  Trailer k filmu Texaský masakr motorovou pilou 3D   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie:
John Luessenhop
Hrají a postavy:
Alexandra Daddario (Heather Miller), Dan Yeager (Leatherface), Trey Songz (Ryan), Scott Reeves (Carl), Tania Raymondeová (Nikki), Shaun Sipos (Darryl)
Scénář:
Debra Sullivanová, Stephen Susco, Adam Marcus, Kim Henkel, Tobe Hooper, Kirsten Elms
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Zlo má mnoho tváří.

Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká.
Hodnocení:
48 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko