Sledovat film Podzimní sonáta online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Podzimní sonáta
  Trailer k filmu Podzimní sonáta   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Hudba & Umění
Režie:
Ingmar Bergman
Hrají a postavy:
Ingrid Bergmanová (Charlotte Andergast), Liv Ullmannová (Eva), Lena Nymanová (Helena), Halvar Björk (Křišťanův přítel Viktor), Marianne Aminoffová (Charlotte's private secretary), Arne Bang-Hansen (strýc Otto)
Země:
Francie, Německo, Švédsko
Rok výroby:
1978
Popis:
Charlotte Andergast, mezinárodně úspěšná koncertní pianistka, právě ovdověla. S Leonardem žila mnoho let a jeho smrt jí otřásla. Charlotte je náhle osamělá a zmatená. Její dcera Eva, která byla několik let provdána za kněze a která žije v malém městě v Norsku, ji pozve na návštěvu. Matka s dcerou stráví spolu několik dní. Hledají se a zároveň odmítají. Jejich setkání je rozhodující pro budoucnost jich obou. To, co však bublá pod povrchem, je láska: přítomnost a absence lásky, touha po lásce, lži z lásky, láska, která je deformována, a láska jako naše jediná šance na přežití.
Hodnocení:
83 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski