Sledovat film Temné kouty online

Přehrajte si film Temné kouty online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, záhady, thriller, fantasy Temné kouty na HOROR FILM!
  Trailer k filmu Temné kouty   Sledovat Temné kouty online
Žánr:
drama, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Gilles Paquet-Brenner
Hrají a postavy:
Charlize Theronová (Libby Dayová), Sterling Jerins (mladá Libby), Nicholas Hoult (Lyle Wirth), Christina Hendricksová (Patty Dayová), Corey Stoll (Ben Day), Tye Sheridan (mladý Ben Day)
Země:
Velká Británie, Francie, USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Minulost je minulostí… Dokud tě nedostihne.

Sedmiletá Libby Dayová jako jediná přežila brutální masakr své rodiny. Matka a sestry byly zavražděny během rituálního satanského obřadu přímo před jejíma očima. Za strašlivý zločin byl na základě Libbyina svědectví odsouzen na doživotí její bratr Ben. O 30 let později se na Libby obrátí tajný spolek s názvem Kill Club, který prošetřuje známé zločiny. Nutí ji přezkoumat události oné noci a znovu otevřít kapitolu života, ke které se již nikdy nechtěla vracet. Na povrch vyplouvají skutečnosti, které vnášejí trhliny do jejího tehdejšího svědectví. Libby začíná pochybovat o pravdivosti věcí, které jako dítě viděla. Znovu otevírá hluboko pohřbené vzpomínky na tragickou minulost.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
HOROR FILM HOROR FILM Archív a všechna videa pořadů televize HOROR FILM online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski