Sledovat film
Táto sežeň štěně
online

Film Táto sežeň štěně
  Trailer k filmu Táto sežeň štěně Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Komedie o rodině, která zatoužila po psovi a rázem si mohla otevřít psinec.
Prázdninový příběh se točí kolem děti redaktora Hlavsy a jejich touhy pořídit si psa. Tatínek přání svých ratolestí statečně čelí a jediné, co jej zajímá, je vysněny letní klid. Ovšem šéfredaktorem nečekaně vyžádané pravidelné fejetony z dětského života mění vše. Poprask na stránkách novin a odhodlaní děti nevzdat se svého snu vede k naději, že by se u Hlavsových něco čtyřnohého mohlo nakonec přeci jenom objevit.

Žánr: Komedie
Režie: Milan Vošmik
Hrají a postavy: Miroslav Horníček (otec), Jiřina Šejbalová (babička), Jaroslav Marvan (šéfredaktor), Zuzana Ondrouchová (Šaldova modelka Olga), Josef Beyvl (dispečer), Vlastimil Brodský (Jakoubek ranger)
Scénář: Jan Ryska, Milan Vošmik
Rok výroby: 1964
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 5.7.2022 14:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська