Sledovat film S tebou mě baví svět online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film S tebou mě baví svět
  Trailer k filmu S tebou mě baví svět   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Marie Poledňáková
Hrají a postavy:
Július Satinský (Albert Horák), Jana Šulcová (Kateřina Horáková), Eliška Balzerová (Dáša Adámková), Václav Postránecký (Michal Adámek), Pavel Nový (Pepa Bednář), Zdena Studénková (Gábina Bednářová)
Scénář:
Marie Poledňáková
Země:
Československo
Rok výroby:
1982
Popis:
Tři muži, tři ženy a šest dětí v báječné komedii o vzpouře manželek a neobvyklé prázdninové cestě.

Každoroční pánská jízda tří otců se vlivem razantního zásahu manželek stává něčím jako mateřskou školou v zimní přírodě. Ukáže se, že v jistých situacích jsou otcové lepšími mámami nežli mámy samé, což platí hlavně tehdy, když mámy nejsou v dohledu. Jejich výchovné metody jsou velmi svérázné a vyvolávají plno zmatků a úsměvných situací....
Hodnocení:
83 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko