Sledovat film Tajnosti Paříže online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tajnosti Paříže
  Trailer k filmu Tajnosti Paříže   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
André Hunebelle
Hrají a postavy:
Jean Marais (Rodolphe de Sombreuil), Dany Robinová (Irene), Jill Haworthová (Fleur de Marie), Raymond Pellegrin (Baron de Lansignac), Pierre Mondy (Le Chourineur), Alain Dekok (Fanfan)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1962
Popis:
Jean Marais jako šlechtic, který se neváhal postavit na stranu chudých a bezbranných.

Markýz de Sombreuil je bohatý šlechtic, který zároveň zastává významné místo ve státních službách. Večer, kdy v nesmyslném závodu z jednoho večírku na druhý smrtelně zraní chudého dělníka, ho poznamená na celý život. Dělník umírá a Rodolphe de Sombreuil přebírá jeho závazky, musí se postarat o jeho mladičkou dceru Marii. Aby mohl splnit svůj slib, je nucen sundat svůj šlechtický kabát, obléknout košili přístavního dělníka a sejít mezi chudý pařížský lid, kde poznává pravou lásku.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski