Sledovat film Tajemný muž online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Tajemný muž
  Trailer k filmu Tajemný muž   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Horor, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Pascal Laugier
Hrají a postavy:
Jessica Bielová (Julia Denningová), Jodelle Ferlandová (Jenny), Stephen McHattie (nadporučík Dodd), William B. Davis (šerif Chestnut), Samantha Ferrisová (Tracy), Colleen Wheelerová (paní Johnson)
Scénář:
Pascal Laugier
Země:
USA, Kanada, Francie
Rok výroby:
2012
Popis:
Strach dostává nový rozměr.

Příběh se odehrává v malém městečku, kde se ztrácejí malé děti. Podle staré legendy se říká, že je krade záhadný temný muž. Mladá sestřička July nikdy této legendě nevěřila, dokud se neztratil její malý syn. Když v panice začala svého syna hledat, zahlédla tmavou postavu, jak ho drží v náručí. July se vydává za temnou postavou a je odhodlaná svého syna zachránit a zjistit kdo je onen záhadný muž a k čemu děti potřebuje.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko