Film Tajemný muž

Sledovat film
Tajemný muž
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Strach dostává nový rozměr.
Příběh se odehrává v malém městečku, kde se ztrácejí malé děti. Podle staré legendy se říká, že je krade záhadný temný muž. Mladá sestřička July nikdy této legendě nevěřila, dokud se neztratil její malý syn. Když v panice začala svého syna hledat, zahlédla tmavou postavu, jak ho drží v náručí. July se vydává za temnou postavou a je odhodlaná svého syna zachránit a zjistit kdo je onen záhadný muž a k čemu děti potřebuje.

Žánr: Drama, Horor, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie: Pascal Laugier
Hrají a postavy: Jessica Bielová (Julia Denningová), Jodelle Ferlandová (Jenny), Stephen McHattie (nadporučík Dodd), William B. Davis (šerif Chestnut), Samantha Ferrisová (Tracy), Colleen Wheelerová (paní Johnson)
Scénář: Pascal Laugier
Země: USA, Kanada, Francie
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko