Sledovat film
Svědectví mrtvých očí
online

Film Svědectví mrtvých očí
  Trailer k filmu Svědectví mrtvých očí Trailer
Přehrajte si film Svědectví mrtvých očí HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 425 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jiří Adamíra a Slávka Budínová v kriminálním filmu o nevěře a lidské chamtivosti.
Profesor Horáček je finančním expertem podniků zahraničního obchodu a přednáší na vysoké škole, jeho žena Hedvika pracuje jako redaktorka v nakladatelství. Žijí si nad poměry, nejen díky svým profesím, ale také díky dědictví po bohatém Hedvičině otci. Žena však netuší, že Horáček má mladou milenku, jejich podnájemnici Danielu. Když se Horáček rozhodne rozvést, Hedvika to odmítne, ztropí hysterickou scénu a nakonec při autonehodě způsobí smrt mladé stopařky. Přemluví manžela, aby z místa nehody ujeli. Muž jí vyhoví, avšak netuší, že ho žena vyfotografovala, když táhl mrtvolu do křovin. Rozhodne se proto pro radikální řešení. Jenže jeho podezřelého chování si už nějakou dobu všímá Hedvičin strýc, penzionovaný kriminalista Václav Gaudl…

Žánr: Krimi
Režie: Otakar Fuka
Hrají a postavy: Jiří Adamíra (Horáček), Slávka Budínová (Horáčkova žena Hedvika), Daniela Klichová (Milenka Daniela), Vladimír Šmeral (Kriminalista Gaudla), Josef Bek (Berdych), Valerie Kaplanová (Paní Skuhrovcová)
Rok výroby: 1971
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 17.9.2023 21:57
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська