Film
Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou

Film Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou
  Trailer  k filmu Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou

Úsměvná komedie o chlapech s hlavou v oblacích, hříšných touhách lásky a jedné svatbě, která skončila málem jako bitva u Waterloo.
Úsměvná komedie o chlapech s hlavou v oblacích, hříšných touhách lásky a jedné svatbě, která skončila málem jako bitva u Waterloo. Rázovité postavy a postavičky, laskavý pohled na jejich sny, starosti i prohřešky, kterým se nikdo z nás nevyhne, originální zápletky a pointy... To je sympatické zázemí laskavé komedie, která nás zavede do malebné moravské vesničky Zvěstov, kde si chlapi rádi „hrají“ na slavnou napoleonskou bitvu. A dělají to s takovým nadšením, že málem způsobí tragédii a promění romantickou svatbu Tomáše s půvabnou Francouzkou Claire v krveprolití. Vše však nakonec vyřeší zdravý rozum, smysl pro humor, ale hlavně touha po obyčejném lidském štěstí a láska, která přehluší i řinčení zbraní a je silnější než sny o slávě.

Originální název:

Svatba na bitevním poli

Žánr: Komedie
Režie: Dušan Klein
Hrají a postavy: Bolek Polívka (Starosta Zvěstova Touchyn), Zlata Adamovská (Touchynová), Josef Somr (Antonín Doubrava), Miroslav Šimůnek (Tomáš Doubrava), Jana Dolezelova (Claire), Jana Doleželová (Claire)
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 39 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina