Sledovat film Super hurikán online

Přehrajte si film Super hurikán online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, science fiction Super hurikán na Barrandov Plus!
  Sledovat Super hurikán online
Žánr:
akční, science fiction
Režie:
Daniel Lusko
Hrají:
Casper Van Dien (Nathan Sims), Michael Beach (Simon Caprisi), Sarah Lievingová (Mona Sims), Bryan Head (Johnny Sims), Keith Meriweather (Captain Wright), Chad Brummett (Camero)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Jeden ze známých principů říká: "Myšlenka nemožnosti pohromy často vede právě ke katastrofě." Jeho platnost se potvrdí v případě experimentů s novým typem udržitelné energie, které se vymknou kontrole a v podobě nepřirozeně silné bouře začnou ohrožovat nejen pobřeží Spojených států, ale i celou Severní Ameriku. Tuto oblast sužuje série hurikánů a kdo se před nimi neukryje do bezpečí, ten to má spočítané. Středoškolský učitel přírodních věd Nathan Sims se ocitne přímo v centru událostí. Musí dostat svou ženu a syna do bezpečí dříve, než se hurikány spojí a vytvoří tzv. "hyperkán", bouři dost silnou na to, aby z mapy vymazala celé Spojené státy.
Hodnocení:
21 %
Sledujte na:
Barrandov Plus

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.