Film Strýček Buck

Sledovat film
Strýček Buck
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zapřísáhlému starému mládenci Buckovi, který je proslulý svým bohémským životem, jsou svěřena na hlídání tři nezbedná dítka. Nezbývá mu, než si s nimi nějak poradit...
Když dědeček utrpí srdeční infarkt, pověří Bob a Cindy Bucka, černou ovci rodiny, aby dával pozor na děti, zatímco pečují o nemocného. Na rozdíl od přísných a disciplinovaných rodičů má Buck téměř vždy dobrou náladu. Nevinnost patnáctileté Tii však brání s vrtačkou v ruce, ponožky suší v mikrovlnné troubě a všude, kam přijde, vládne chaos.

Žánr: Komedie
Režie: John Hughes
Hrají a postavy: John Candy (Buck Russell), Jean Louisa Kellyová (Tia Russellová), Gaby Hoffmannová (Maisy Russellová), Macaulay Culkin (Miles Russell), Amy Madiganová (Chanice Kobolowski), Elaine Bromková (Cindy Russellová)
Scénář: John Hughes
Země: USA
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko