Sledovat film Strýček Buck online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Strýček Buck
  Trailer k filmu Strýček Buck   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
John Hughes
Hrají a postavy:
John Candy (Buck Russell), Jean Louisa Kellyová (Tia Russellová), Gaby Hoffmannová (Maisy Russellová), Macaulay Culkin (Miles Russell), Amy Madiganová (Chanice Kobolowski), Elaine Bromková (Cindy Russellová)
Země:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
Zapřísáhlému starému mládenci Buckovi, který je proslulý svým bohémským životem, jsou svěřena na hlídání tři nezbedná dítka. Nezbývá mu, než si s nimi nějak poradit...

Když dědeček utrpí srdeční infarkt, pověří Bob a Cindy Bucka, černou ovci rodiny, aby dával pozor na děti, zatímco pečují o nemocného. Na rozdíl od přísných a disciplinovaných rodičů má Buck téměř vždy dobrou náladu. Nevinnost patnáctileté Tii však brání s vrtačkou v ruce, ponožky suší v mikrovlnné troubě a všude, kam přijde, vládne chaos.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski