Sledovat film Strach nad městem online

Přehrajte si film Strach nad městem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Strach nad městem na !
  Trailer k filmu Strach nad městem   Sledovat Strach nad městem online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Henri Verneuil
Hrají a postavy:
Jean-Paul Belmondo (Le commissaire Jean Letellier), Charles Denner (L'inspecteur Moissac), Adalberto Maria Merli (Pierre Valdeck / Minos), Rosy Varteová (Germaine Doizon), Roland Dubillard (Le psychologue), Jean Martin (Le commissaire divisionnaire, Sabin)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1975
Popis:
Policejní komisař Jean-Paul Belmondo má velice nebezpečného protivníka - vraždícího maniaka, jehož oběťmi jsou hezké Pařížanky.

Úkolem policejního komisaře je najít sexuálního maniaka, který své oběti obtěžuje nejdříve po telefonu a potom i vraždí. Jediným vodítkem je telefonát s podivným člověkem, který vyhlásil válku "padlým ženám". Jedna z nich se spojí s komisařem, aby se mu svěřila, že má strach.
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski