Film Strach nad městem

Sledovat film
Strach nad městem
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Policejní komisař Jean-Paul Belmondo má velice nebezpečného protivníka - vraždícího maniaka, jehož oběťmi jsou hezké Pařížanky.
Úkolem policejního komisaře je najít sexuálního maniaka, který své oběti obtěžuje nejdříve po telefonu a potom i vraždí. Jediným vodítkem je telefonát s podivným člověkem, který vyhlásil válku "padlým ženám". Jedna z nich se spojí s komisařem, aby se mu svěřila, že má strach.

Žánr: Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie: Henri Verneuil
Hrají a postavy: Jean-Paul Belmondo (Le commissaire Jean Letellier), Charles Denner (L'inspecteur Moissac), Adalberto Maria Merli (Pierre Valdeck / Minos), Rosy Varteová (Germaine Doizon), Roland Dubillard (Le psychologue), Jean Martin (Le commissaire divisionnaire, Sabin)
Scénář: Jean Laborde, Francis Veber, Henri Verneuil
Země: Francie, Itálie
Rok výroby: 1975
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko