Film Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

Sledovat film
Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Věci jsou tak, jak jsou a budou tak, jak budou.
Allan Karlsson je obyvatelem tichého švédského domova důchodců. Blíží se jeho sté narozeniny, a tak mu personál chystá velkolepou oslavu. Starosta, lidé žijící v místě a tisk nadšeně čekají oslavence u vchodu, jenomže Allan vůbec nemá na plánovanou party náladu. Raději vyleze vzadu z okna a vydá se tak, jak je, v bačkorách, do světa. Allan prožil pestrý život a může se pyšnit slavnými přáteli, jako byli Stalin, Churchill a Mao. Po útěku ho potká poslední a nejnapínavější dobrodružství jeho života.

Žánr: Komedie, Dobrodružný, Drama
Režie: Felix Herngren
Hrají a postavy: Robert Gustafsson (Allan Karlsson), Iwar Wiklander (Julius), David Wiberg (Benny), Bianca Cruzeiro (Caracas), Alan Ford (Pim), David Shackleton (Herbert Einstein)
Scénář: Felix Herngren, Hans Ingemansson
Země: Švédsko
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko