Film Stav mysli

Sledovat film
Stav mysli
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zkušená soudní psycholožka Grace studuje případ muže, který zabil autem vlastní ženu a tvrdí, že si na nic z oněch osudných chvil nepamatuje.
Forenzní psycholožka Grace má vypracovat posudek na muže, který autem zabil svou ženu a tvrdí, že si nic nepamatuje. Její úsudek poněkud zatemňuje fakt, že případ je chvílemi velmi podobný tomu, co ona sama prožívá v soukromí.

Žánr: Drama, Krimi, Thriller
Režie: Christopher Menaul
Hrají a postavy: Niamh Cusacková (Dr. Grace Hazlettová), Rowena Cooperová (Dr. Isabel Haziettová), Andrew Lincoln (Julian Latimer), Deborah Findlayová (D.C.I. Stella Munroeová), Dorian Healy (Det. Sup. Martin Callumm), Dominic Mafham (Carl Watson)
Scénář: Paula Milne
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko