Sledovat film Sniff a strašidelný hrad online

Přehrajte si film Sniff a strašidelný hrad HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, rodinný Sniff a strašidelný hrad na Filmbox!
  Sledovat Sniff a strašidelný hrad online
Žánr:
dobrodružný, rodinný
Režie:
Steven de Jong, Erwin van den Eshof
Hrají a postavy:
Ydwer Bosma (Tom), Joosje Duk (Mirjam), Pim Wessels (Jaap), Bart de Vries (Zwarte Betram), Michiel de Jong (Barinkhof), Howard van Dodemont (Oom Hans)
Země:
Nizozemí
Rok výroby:
2010
Popis:
Německého ovčáka Sniffa vycvičil Tom. Naučil psa mnoho speciálních dovedností a spolu se svou přítelkyní Mirjam s ním zažívají vzrušující dobrodružství. Během letních prázdnin je Tom spolu s Mirjam a Sniffem u strýce Hanse a synovce Jaapa. Doslechli se, že v blízkosti je strašidelný hrad. Legenda o něm praví, že ve středověku se jistý rytíř Betram zamiloval do služebné Ady. Ta ale milovala podkoního. Betram se rozhodl, že se jim ohavným způsobem pomstí a od té doby se říká, že v lese u hradu straší. Tom, Mirjam a Sniff při své cestě na hrad vypátrají v lese skupinu pašeráků, což opět vede k velkému dobrodružství.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski