Sledovat film Slovo policajta online

Přehrajte si film Slovo policajta online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1128 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Slovo policajta
  Trailer k filmu Slovo policajta   Sledovat Slovo policajta online
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
José Pinheiro
Hrají a postavy:
Alain Delon (Daniel Pratt), Jacques Perrin (Stéphane Reiner), Fiona Gélinová (Sabine Clement), Eva Darlanová (paní Reiner), Jean-François Stévenin (Sylvain Dubor), Stéphane Ferrara (Abel Salem)
Země:
Francie
Rok výroby:
1985
Popis:
Bývalý policajt se vrací z Afriky do Francie, aby vyšetřil a pomstil smrt své milované dcery.

Z hněvu a zoufalství nad neschopností policie polapit manželčina vraha se bývalý lyonský inspektor Daniel Pratt uchýlí na jeden africký ostrov. Tam ho zastihne zpráva, že kdosi zabil i jeho dceru, která studovala v Lyonu. Daniel se vrací do Francie a snaží se vraha vypátrat. Zpočátku využívá pomoci svého bývalého kolegy Reinera, který vede vyšetřování. Brzy však zjišťuje, že zřejmě nevsadil na správného koně, a rozhodne se vzít spravedlnost nekompromisně do vlastních rukou. Jedinou pomocnicí se mu stává mladá inspektorka Sabine. Může jí zoufalý mstitel opravdu důvěřovat? Alain Delon ve svém typickém vydání z 80. let - drsný chlapík s extrémně vyvinutým smyslem pro spravedlivou pomstu.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski