Sledovat film
Skutečný přítel
online

Film Skutečný přítel
  Trailer k filmu Skutečný přítel Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

V zimě 2013 se Matt a Nicole Teagueovi připravují oznámit svým dcerám Molly a Evie, že Nicolina rakovina vaječníků je již nezvratná. Pár však získá nečekanou podporu od svého nejlepšího přítele Dana Faucheux, který zcela zapomene na svůj vlastní život a přestěhuje se do jejich rodinného domu, což přinese větší dopady, než si všichni původně představovali.

Žánr: Drama, Romantický
Hrají a postavy: Jason Segel (Dane Faucheux), Isabella Kai Rice (Molly Teague), Violet McGraw (Evie Teague), Casey Affleck (Matt Teague), Dakota Johnson (Nicole Teague), John McConnell (Glenn Hattaway)
Země: USA
Rok výroby: 2021
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 9.11.2022 10:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська