Sledovat film Signum laudis online

Přehrajte si film Signum laudis HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, psychologický, tragedie, válečný Signum laudis na STV2!
  Trailer k filmu Signum laudis   Sledovat Signum laudis online
Žánr:
drama, psychologický, tragedie, válečný
Režie:
Martin Hollý
Hrají a postavy:
Vlado Müller (Hoferik), Josef Bláha (König), Ilja Prachař (Berger), Radovan Lukavský (Gross), Jiří Kodet (Kostolány), Oldřich Velen (Reznitzek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1980
Popis:
Příběh z posledních dnů první světové války, který je obžalobou krutosti militarismu.

Příběh z posledních dnů první světové války, který je obžalobou krutosti militarismu. Ruská fronta za I. světové války. Zuří prudký boj. Kaprál Hoferik převzal velení po padlých důstojnících. Žene své muže do útoku. Splní rozkaz, ale jen za cenu zbytečných ztrát... Tak začíná příběh scenáristů Vladimíra Kaliny a Jiřího Křižana v režii Martina Hollého, kteří se soustředili na psychologickou kresbu různých typů rakousko-uherské armády. Do popředí vystupuje postava kaprála Hoferika, fanatického vojáka zvyklého plnit beze zbytku rozkazy svých nadřízených. Působivě podaná atmosféra, živé dialogy a vynikající herecké výkony v čele se skvělým Vlado Müllerem napomáhají účinnému vyznění základní humanistické myšlenky, jednoznačně odsuzující jakoukoli formu militarismu.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
STV2

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.