Sledovat film Sedm havranů online

Přehrajte si film Sedm havranů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, válečný Sedm havranů na !
  Sledovat Sedm havranů online
Žánr:
drama, válečný
Režie:
Vladimír Čech
Hrají a postavy:
Vlastimil Čaněk (Vašek), Milan Jedlička (Lozja), Josef Hajdučík (Křišťanův přítel Viktor), Luděk Eliáš (Tulicův starší syn Robert), Jiří Bednář (Zedenek), Jiří Ostermann (Aniččin milý šofér Pavel)
Země:
Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
V 60. letech dochází k přehodnocování partyzánského tématu: vnáší se nejen věrohodný náhled na strádání a psychický tlak, ale také na tolik opěvovanou statečnost. I mezi partyzány se mohl vyskytovat zrádce, který ohrožoval všechny ostatní. Tak je tomu i v nadbytečně překombinovaném dramatu odehrávajícím se v drsném prostředí beskydských hor. I když se režisér Vladimír Čech, ještě nedávno přikyvující stalinistické poetice, snaží chytit takříkajíc "druhý dech", z celého vyprávění čiší módní, vypočítavá spekulace, neobratně si pohrávající s obtížně zjistitelnou pravdou. Partyzáni totiž nedokáží odhalit, kdo je zrazuje, před nacisty ustupují s vědomím, že jeden z jejich řad je chce vydat nepříteli.
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski