Sledovat film Signál online

Přehrajte si film Signál HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Signál na Nova!
  Trailer k filmu Signál   Sledovat Signál online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Tomáš Řehořek
Hrají a postavy:
Vojtěch Dyk (Filos), Kryštof Hádek (Kája), Karel Roden (Pilka), Bolek Polívka (Staněk), Jiří Menzel (Prokeš), Norbert Lichý (starosta)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2012
Popis:
Vojta Dyk a Kryštof Hádek v nové komedii Tomáše Řehořka.

Poklidnou idylu rázovité vesničky, která je tak trochu odříznutá od světa, nečekaně rozčeří sympatičtí mladíci Kája a Filos. Přijeli prý proto, aby vyhledali nejlepší místo pro instalaci nového mobilního vysílače. Vidina zisku vzbudí v místních pochopitelné očekávání, zvláště když se dozvědí o zajímavé finanční odměně pro majitele pozemku, na kterém bude vysílač stát. Vesnice se rychle stává bitevním polem a to s využitím všech povolených i nepovolených zbraní. Je ovšem otázkou, zda Filos s Kájou budou schopni naplnit očekávání, do nich vkládaná. Možná totiž nejsou tím, za co se vydávají...
Hodnocení:
50 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski